Konfidencialitātes noteikumi

Mēs garantējām datu pārstrādi, uzglabāšanu un konfidencialitāti,klientu personas datu neizpaušanu trešajām personām, saskaņā ar prasībām, ko nosaka ES likumi un tiesību akti.

Klienta e-pasta adreses, tālruņa numuri tiks izmantoti tikai, lai sazinātos ar klientu un pakalpojuma saņēmēju, portāla Fitspot.lv kvalitatīvas darbības nodrošināšanai.

Sīkfaili - pirmā vizīte: mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja turpināsiet, mēs pieņemsim, ka jūs piekrītat  saņemt visas sīkdatnes Fitspot.lv vietnē.Plašāka informācija: Mēs esam atklāti par to, kā mēs apkopojam un izmantojam ar jūsu informāciju saistītās sīkdatnes. Mēs esam izveidojuši šo Sīkdatņupolitiku, lai jūs varētu saprast, kādus sīkfailus mēs izmantojam mūsu vietnē un kāpēc mēs tos izmantojam. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.
Kas ir sīkdatne? "Sīkdatne" ir mazs datu apjoms, kuru tīmekļa vietne var nosūtīt uz jūsu pārlūkprogrammu, un pēc tam to var saglabāt jūsu sistēmā.
Visās sīkdatnes ir derīguma termiņš tiem, kas nosaka, cik ilgi viņi paliek jūsu pārlūkprogrammā. Piemēram, sīkfaili ļauj mums identificēt jūsu ierīci.
Sīkdatnes arī ļauj jums viegli koplietot saturu un palīdzēt mums sniegt jums atbilstošu informāciju.
Sīkdatnes var noņemt divos veidos: automātiski, kad beidzas derīguma termiņš vai tos manuāli dzēšot.
Mūsu izmantotās sīkdatnes, mēs izmantojam mārketinga vajadzībām - Google Analytics sīkdatnes mūsu vietnē, lai mēs varētu izsekot apmeklētāju uzvedību un novērtēt vietnes veiktspēju.
Tas mums palīdz uzlabot mūsu vietnes darbību, piemēram, nodrošinot, ka apmeklētāji var viegli atrast to, ko viņi meklē. Visi mūsu sīkfailos esošie dati ir pilnīgi anonīmi un nesatur personiski identificējamu informāciju. Plašāku informāciju par Google Analytics sīkfailiem skatiet vietnē https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lv.