Video

Latvijas bodibildinga sportists Petēris Rumpis

Baltijas čempions Bodybuildingā Pēteris Rumpis dalās ar savu pieredzi un padomiem masas uzņemšanas periodā. Noskaties un uzzini, ko Pēteris Rumpis var ieteikt ikvienam, kurš vēlas palielināt savu muskuļu masu un attīstīt atlētiskas ķermeņa proporcijas.

Apskatīt video

Video ar absolūto čempioni bodybuilding Shape kategorijā, Anitu Pužuli.

Labi jaunumi no mums. Mūsu komandu papildina absolūtā čempione bodybuilding Shape kategorijā, Anita Pužule, mūsu platformā atradīsi bezmaksas treniņu programmu no Anitas, reģistrējies jau tagad,lai nepalaistu garām arī citus jaunumus.

Apskatīt video

Pieci efektīvi vingrinājumi kājām un sēžamvietas muskuļiem (sievietēm)

Būsim atklāti, trenēta sēžamvieta ir jaunais modes standarts sieviešu figūrai. Pasaulē ir sākusies īsta apsēstība ar sievietes ķermeņa 5 punktu, un ja arī tu šķirstot instagram un redzot fitnesa modeļu augumu, esi uzdevusi jautājumu, kā panākt, lai mana sēžamvieta izskatās tā, tad tieši tev noderēs šis video, jo mēs esam atlasījuši 5 efektīvus vingrinājumus, kas palīdzēs tev iegūt sievišķīgas auguma aprises.

Apskatīt video

Vingrinājumu komplekss bicepsam.

Uzsākot trenēties, viena no galvenajām muskuļu grupām, kam vēlas pievērst pastiprinātu uzmanību ir biceps. Tā tiktiešām ir ķermeņa daļa, ko citi pamana gandrīz uzreiz. Noskaties video, lai zinātu, kādi ir 5 vingrinājumi, kurus varēsi izpildīt pareizi ar maksimāli lielu svaru un sasniegt strauju progresu.


Apskatīt video

Pakāpieni uz platformas

Vēlies savos treniņos iekļaut pakāpienus uz platformas? Noskaties šo video, lai redzētu, cik daudz un dažādos veidos to vari izdarīt.


Apskatīt video

Prese

Nekas pludmalē tā nepiesaista uzmanību kā labi attīstīti vēdera muskuļi. Šajā video redzēsi, kā padarīt savas vēdera preses reljefu daudz izteiktāku.

Apskatīt video

TRX vingrinājumi

TRX ir sistēma, ar kuras palīdzību tu vari sasniegt progresu necilājot smagus svarus. Ļoti labi attīsta dziļos muskuļus.

Apskatīt video

Crossfit

Vienmēr ir interesējis Crossfit, bet nezini kā sākt? Vai grupu crossfit treniņi notiek laikā, kurš tev navr piemērots? Pie mums vari iepazīties ar visiem Crossfit bāzes vingrinājumiem. Video neliels ieskats šajā sporta veidā.


Apskatīt video

Pētera Rumpja plecu treniņš

FitSpot jaunumi ar Pēteris Rumpis
Kā solījām, publicējam pilnu Pētera plecu treniņu! Obligāti noskaties, lai varētu trenēties tāpat kā čempions! Reģistrējies www.fitspot.lv/lv/registracija gadījumā, ja esi pietiekami drosmīgs, lai atkārtotu šo treniņu, to ielādētu atradīsi platformā, sadaļā – Treniņu/Uztura plāni – Treniņu katalogs !
Kā arī noskaties līdz galam, lai uzzinātu par konkursu priekš tiem, kas vēlas pa īstam pārbaudīt savu sportisko formu un izturību, un laimēt BEZMAKSAS treniņu ar Pēteri sporta klubā Infinity!
Noteikumi pavisam vienkārši:
1) Like Facebook lapai
2) Share šo postu
3) Reģistrējies www.fitspot.lv/lv/registracija

Seko, trenējies un sasniedz vairāk ar FitSpot platformu!

Apskatīt video

Kā sastādīt treniņu

pamācībā kā sastādīt treniņu

Apskatīt video

FitSpot treneru sastādīti treniņu/uztura plāni

treniņu/uztura plāni

Apskatīt video

Sastādit uztura plānu

Pamacībā kā sastādit uztura plānu

Apskatīt video

Sadaļa 'Statistika'

Sadaļās 'Statistika' iespējās

Apskatīt video

Pārliecinies pats par FitSpot platformas sniegtajām iespējām

Reģistrējies www.fitspot.lv/lv/registracija un lejuplādē aplikāciju google play vai appstore .Sasniedz vairāk ar FitSpot!

Apskatīt video

Sāc savu jauno gadu,piepildot mērķus! Akcija!

Pērkot Fitspot 3 mēnešu abonementu Standart + vai Premium,un saņem bezmaksas individuāli izstrādātu treniņa programmu 3 mēnešiem 60 EUR vērtībā no mūsu treneriem!
Tikai 1.99 EUR (Standart+) vai 5.99 EUR (Premium) mēnesī un tu iegūsi treniņu programmu 60 EUR vērtībā.
http://fitspot.lv/lv/Registracija
Sasniedz vairāk ar Fitspot!

Apskatīt video